Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33038
Stary 05.09.2015, 20:13
Cytat:
Teraz zagadka, zgadnijcie kto to napisał ? Będziecie bardzo zaskoczeni
Lisa i Kraśkę wykluczam
A tak serio, Panowie, bez jaj. To nie są żadni uchodźcy uciekający przed wojną tylko zwykłe brudasy, które tu idą na wojnę. Nie wiem czy to będzie wojna zbrojna czy przejęcie władzy w "demokratyczny" sposób - ale to nie jest ważne. Jest kilka czynników, które na to wskazują
- człowiek uciekający przed wojną nie ucieka do Niemiec Francji czy WB, on ucieka gdzie popadnie, wystarczy żeby miał spokój i jakiś widok na godne życie. Oni jakoś w Grecji, Macedonii czy na Węgrzech nie chcą zostać. Oni chcą tylko przejść przez te Państwa i dostać się do określonych krajów.
- człowiek uciekający przed wojną, głodem, biedą nie wyrzuca paczek z żywnością od czerwonego krzyża czy kogokolwiek innego. Taki człowiek by wziął jedzenie, wodę, ukłonił się i podziękował za pomoc
- człowiek uciekający przed wojną, w obce strony nie zachowuje się agresywnie, nie drze mordy, nie robi manifestacji, nie robi jakichś dziwnych scen na torach itp on po prostu z podkulonym ogonem przemierzałby obce strony z nadzieją i prośbą w oczach, że jakieś Państwo go przygarnie
- i najważniejsza sprawa. Kto ucieka przed wojną? mężczyźni w wieku 20-30 lat czy starcy, kobiety i dzieci? Dlaczego ....a wśród tych emigrantów przeważają mężczyźni w takim wieku?! Oni powinni zostać na miejscu iw walczyć z wrogiem.

To wszystko to jest jakaś grubsza akcja. Ci ludzie są zdeterminowani, wiedzą do czego dążą, gdzie iść, są agresywni, idą po swoje. Oni tu nie przyszli po pomoc, oni tu przyszli zasiedlić tereny i je przejąć. Tylko debil może tego nie zauważyć i tylko debil zamiast zażegnać konflikt tam, czyli w Afryce czy na Bliskim Wschodzie, zamiast wysłać tam wojska, wspomóc ich, wpadnie na pomysł żeby tu ich przyjmować i dawać im socjal. Nawet gdyby zaakceptować takie rozwiązanie to co dalej? ISIS dalej będzie rosło w siłę tak? Może kolejnych uchodźców nam dostarczy ich wojna, może zajmą kolejne kraje a uchodźcy niech uciekną do Europy?

Nikt z mainstreamu tutaj nie myśli trzeźwo, nikt nie rozumie albo udaje, że nie rozumie co tutaj się dzieje, nikt nie przewiduje sytuacji i to jest najbardziej przykre w tym wszystkim. Że biały człowiek, który kiedyś rozstawiał po kątach cały świat dziś stał się synonimem kretyna, który daje sobie pluć w ryj i "myśli" (te lawackie ....y nie myślą), że deszcz pada.

Cytat:
Gdybym nie wiedział, to w życiu bym nie zgadł. Ryfiński zwykle bredzi jak potłuczony, a tutaj bez zbędnego obrażania, rzeczowo wytłumaczona istota problemu.
Hola, hola, pisałem o białych kretynach, nie daj się robić w luja i nie bądź jednym z nich. Po pierwsze z tego tekstu można wyczytać o:
- Unia Europejska mogłaby się rozwijać, integrować i posiadać najpotężniejszą armię świata oraz najpotężniejszą gospodarkę
hahaha, tak UE jest super
Po drugie jak ten człowiek się wyraża? Brudasy? Buhahaha. Lewacka ....a nazywa Azjatów czy Afrykanów brudasami? Lewacka ....a mówi językiem nacjonalisty? I kolejne pytania:
-gdzie on z takimi twierdzeniami był chociażby rok temu?
-wtedy nie wiedział o tym, że ci ludzie się nie asymilują, nie wiedział o problemie islamizacji Europy, nie miał takiego zdania o USA jakie ma teraz - bo jakoś nie pamiętam żeby kiedykolwiek w takim tonie sie wyrazał w tych sprawach.
To jest polityczna ....a, która po prostu wczoraj mówiła po lewacku a dziś jak wiatr zawiał inaczej to ma inne poglądy. Nie dajcie się nabierać na takich ludzi, on nie mówi tego co myśli on mówi to co mu się bardziej opłaca. Dzisiaj ktoś mu kazał grać tę rolę, wczoraj inną, nie chwal takiej ....y bo pojutrze będzie grał jeszcze inną rolę.
Własnie takich debili bym zrównał z tą dzicza i brudasami, o których pisze i wytępiłbym ich z Europy bo to są tacy sami szkodnicy jak tam na południu ISIS. Tamci są katami Azji i Afryki a te lewacko-POwskie ....y sa katami Polski, Merkel i inne ....y sa katami Europy.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 05.09.2015 o godz. 20:23.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.