|
Dywagujecie o powodach, KK itp itd. A tak naprawdę do normalnej frekwencji potrzeba tylko jednego - dobrej gry i wyników na miarę oczekiwań, które są rozbuchane przez przeszłość.
Zacznie się punktowanie i realna walka o coś to momentalnie frekwencja skoczy.
A proiorytety były, są i będą, normalne, że na atrakcyjnego przeciwnika jak Legła przyjdzie 29 tys, a na Pogoń połowę.
|