Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 05.09.2015, 16:55
Dywagujecie o powodach, KK itp itd. A tak naprawdę do normalnej frekwencji potrzeba tylko jednego - dobrej gry i wyników na miarę oczekiwań, które są rozbuchane przez przeszłość.

Zacznie się punktowanie i realna walka o coś to momentalnie frekwencja skoczy.

A proiorytety były, są i będą, normalne, że na atrakcyjnego przeciwnika jak Legła przyjdzie 29 tys, a na Pogoń połowę.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując