|
Ale ostry kąt i musiał szybko zareagować jedyny błąd to fakt, że nie strzelił po ziemi, gdyby w bramce był jakikolwiek inny bramkarz to nawet to co strzelił pewnie by weszło. Przeciwnik nie wkłada nogi bo strzał był błyskawiczny i zwyczajnie nie zdążył to raczej plus dla Mączyńskiego ze potrafi podjąć szybką decyzję, strzał celny i mocny. Czepiać się o to, że nie wpadło może tylko wyjątkowy upierdliwiec. Co powiesz w takim razie o strzale Grosickiego z pierwszej połowy który Neuer złapał w zęby, albo patelni Lewandowskiego za zmarnowanie której powinien długo przepraszać.
Mąka miał podstawowe zadanie utrudniać Niemcom wyprowadzenie piłki z własnej połowy, absorbować stoperów żeby Lewandowski miał siłę po przechwycie. Czepianie się go o to ze "niewidoczny" to kabaret, jak ktoś go nie dostrzegał to radzę zakup grubych szkieł. A jeśli chodzi o straty to najwięcej i najprostszych miał ich Lewandowski niektóre tak naiwne, że szkoda było patrzeć.
ps.Nie ma problemu po mistrzostwach europy Mąki u nas nie będzie i skasujemy za niego nie mniej niż 3 mln jurków. A o co? O skrzynkę browara. Stoi?
|