Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8872
Stary 05.09.2015, 14:45
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Założę się, że zagrał tak słabo, że niedługo nas opuści za kilka baniek jurków. Czy to on strzelał tuż przed tym jak Grosicki nie trafił z 3 metrów na pustą? Czy też kompletnie nie zauważyłeś...
a)DROZD - przyjmuje zakład tylko o co?
b)No właśnie on strzelał. A dokładnie właśnie on - NIE WYKORZYSTAŁ szansy na gola. 5,6 metr nie 20 czy 30. Piąty. p.s. przeciwnik nie wkłada nogi, nie dokłada jej nawet....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując