Niektórym przydałbym się lód na głowę, bo jeśli piszą, że Mączyński zagrał dobry mecz, to chyba trochę ich musi boleć. Rozumiem, że chłop gra w Wiśle, ale trochę obiektywności by się przydało. Obok Piszczka, Olkowskiego i Jodłowca był to najgorszy zawodnik na boisku. Chłop "widmo". Grał chyba w "piłka parzy", bo bał się jej dostać, jak 12letni chłopiec podczas 1-wszego meczu w trampkarzach.
Drozd napisał(a):

|
Grosicki nie trafił z 3 metrów na pustą?
|
Grosicki nawet nie miał czasu, aby mrugnąć, bo piłka już się od niego odbiła. Fifty-fifty. Albo wpadnie farciarsko albo nie. Nie udało się
