Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8869
Stary 05.09.2015, 11:30
Niektórym przydałbym się lód na głowę, bo jeśli piszą, że Mączyński zagrał dobry mecz, to chyba trochę ich musi boleć. Rozumiem, że chłop gra w Wiśle, ale trochę obiektywności by się przydało. Obok Piszczka, Olkowskiego i Jodłowca był to najgorszy zawodnik na boisku. Chłop "widmo". Grał chyba w "piłka parzy", bo bał się jej dostać, jak 12letni chłopiec podczas 1-wszego meczu w trampkarzach.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Grosicki nie trafił z 3 metrów na pustą?
Grosicki nawet nie miał czasu, aby mrugnąć, bo piłka już się od niego odbiła. Fifty-fifty. Albo wpadnie farciarsko albo nie. Nie udało się
Ostatnio edytowane przez Zooey_Deschanel : 05.09.2015 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując