Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8868
Stary 05.09.2015, 11:13
Generalnie dobry mecz w naszym wykonaniu. Nawet Niemcy są zaskoczeni, że podjęliśmy rękawicę i gdyby nie obroniona setka Lewandowskiego oraz kilka innych pudeł w naszym wykonaniu to byłoby naprawdę dobrze i mieliby ciepło.

Wyróżnić można na pewno Rybusa oraz Krychowiaka, którzy grali dojrzale, czyścili wszystko co należało wyczyścić i obsługiwali świetnymi podaniami Lewandowskiego/Grosika zamiast wywalać piłkę na pałę jak robili to Piszczek/Olkowski/Jodłowiec/Mączyński.

Fabiański poprawnie. Wyjął to co miał wyjąć, ale nie dał nic dodatkowo od siebie, bo przy trzeciej bramce spokojnie mógł lepiej tą piłkę wybić.

Najgorsi oprócz bardzo marnego Piszczka byli Jodłowiec i Mączyński. Gra na alibi, darmowe wybicia do przodu i brak próby wzięcia na siebie ciężaru gry. Taktyka bez prawego pomocnika im zdecydowanie dziś nie pomogła.
Odpowiedz cytując