silver03 napisał(a):

|
Mąka zagrał słabo, kompletnie nie widoczny na boisku.
|
Założę się, że zagrał tak słabo, że niedługo nas opuści za kilka baniek jurków. Czy to on strzelał tuż przed tym jak Grosicki nie trafił z 3 metrów na pustą? Czy też kompletnie nie zauważyłeś...