wislak68 napisał(a):

"Zdaniem p. Korwin-Mikkego, trzeba zlikwidować w ogóle wszelkie zasiłki, a jeżeli mimo to będą chcieli przyjechać i pracować w Polsce, tak jak Lenin pracował w Anglii, to oczywiście niech przyjeżdżają."
http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz..._afryki/110868
Jak widać wódz jest bardziej "liberalny". O integracji, nauce języka i kultury nic nie wspomina.
|
A no tak, zapomniałem, że u was się nie można różnić w żadnej sprawie

#demokracja #wolnosc
wislak68 napisał(a):

|
I o to chodziło: "antysystemowiec" w pigułce. Mówisz Korwin myślisz Palikot.
|

Nakazy, zakazy, dyktowanie co można - czego nie można. klasyk demokracji Józef Stalin byłby z Ciebie dumny
