Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
33032
05.09.2015, 09:52
IncognitoTSW
napisał(a):
A co do narkotyków to jesteś jak wspomnieni w postach wyżej fałszywi katolicy, co to nie chcą religii w szkole a świętują komunie, chrzty i bierzmowania
Wielce wzbraniasz się przed narkotykami a na imprezach rodzinnych wznosisz toasty narkotykiem
Ja rozumiem, że Twoja edukacja na temat tego co jest narkotykiem a co nie jest absolutnie żadna, ale nie eksponuj tego w sposób aż tak drastyczny, bo co bardziej obeznani z tematem mogą umrzeć ze śmiechu. Jeśli Twoje wyobrażenia na temat narkotyków zatrzymały się na etapie łapania dzieciaków z woreczkami suszonego zielska podczas codziennych patrolów w pracy to warto może sięgnąć po źródła aktualne, ot choćby leksykony WHO.
To może wprowadzisz prohibicję?
I o to chodziło: "antysystemowiec" w pigułce. Mówisz Korwin myślisz Palikot.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68