Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8863
Stary 05.09.2015, 09:41
Moim zdaniem, trochę się wkopaliśmy taktyką. Nawałka przyjął, że zneutralizuje środek pola, tymczasem Niemcy od razu to wyczaili i raz za razem na początku grali skrzydłami. Zwłaszcza, że Piszczek nie był w wysokiej formie, no i zabrakło trochę wsparcia dla niego.

Druga sprawa Mączyński, który nie tyle unikał gry, jak tu ktoś wspomniał wcześniej, tylko ewidentnie do końca nie wiedział co ma robić na tym boisku. Milik na skrzydle to też okazał się średnio trafiony pomysł, no i występ również dość słaby jak na potencjał tego piłkarza.

Wybór Fabiana zamiast Szczęsnego także chyba nie najlepszy, Wojtek był w formie i co więcej, już raz Niemcom krwi sporo napsuł.

Generalnie jednak jak na nasz stan posiadania zagraliśmy dobry mecz, jak już nieco po 0:2 skorygowaliśmy ustawienie i szkoda tylko tych szans przed przerwą.

I przede wszystkim to ta porażka była wkalkulowana w cenę, teraz tylko wyciągnąć wnioski i ruszyć na Szkocję, bo tam będzie klucz do awansu.
Odpowiedz cytując