Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33029
Stary 05.09.2015, 09:28
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Tak! I ciekawe ile będzie lekcji religii bo moja córka w 5 klasie ma ich 2 tygodniowo...W moich czasach lekcje religii organizował proboszcz w Domu Parafialnym i w tamtych czasach Kośćiół uznawał za wystarczajace dla dzieciaków 1 godzine tygodniowo! Teraz sa 2 godziny! i to w publicznej szkole a nie jakiejś przyzakonnej!
Oczywiście godzin historii jest jedna, tylko jeden jezyk obcy ale za to w-fu godzin jest 4...będa sprawni i uduchowieni...
Pewnie zamiast religii w szkole wolałbyś ,żeby było więcej nauki masturbacji 4 latków,nakładanie prezerwatywy na banana...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.09.2015 o godz. 09:42.