For_FuN_ napisał(a):

Przy Krychowiaku, to Krzysiu "unikam gry" Mączyński i Tomasz "drewno" Jodłowiec wyglądali, jak młodzi adepci futbolu próbujący się czegoś nauczyć. Mam nadzieję, że to były ostatnie występy tych panów, bo różnica w jakości była szokująca(okej, Grzegorz jest wart kilkadziesiąt mln euro, ale Ci goście to podobno International level wedle Nawałki). Nie rozumiem też grania 3 def. pomocnikami, skoro oni nie pomagają skrajnym obrońcom. Jechanie po Piszczku jest nie na miejscu, bo nie wiem, jak 1 piłkarz ma przykryć dwóch Niemców .
Oddzielne słowa należą się naszemu golkiperowi, bo przy trzech bramkach nie zachował się zbyt dobrze. Nie jest to facet, który w meczu zanotuje kilka genialnych interwencji i uratuje nam dupę. Jest po prostu poprawny. Do Boruca(z najlepszych lat) i Szczęsnego w formie sporo mu brakuje.
|
Ha.....ha i ha...
Co do Mączyńskiego to haha...
Co do Piszczka to haha...
Co do Fabianskiego to haha...
Inny mecz ogladales chyba...