Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.09.2015, 07:59
Baza stworzona na podstawie KK to baza potencjalnych przestępców, czy to kibice Wisły czy dowolnego innego klubu. Smutne i denerwujące zarazem ale taka jest prawda. Tłumaczyłem Ci już dlaczego dwukrotnie trudno Cię traktować poważnie jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć.

Ale 3 zł * 30 000, a teraz masz 10 zł*10 000 i pusty stadion.

A po ile były bilety na Odense 50 najtańszy? Wiesz, że dla laika Odense kojarzy się z Eskimosami?

Więc KK wyrobione w 2010 są nadal ważne?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując