|
Baza stworzona na podstawie KK to baza potencjalnych przestępców, czy to kibice Wisły czy dowolnego innego klubu. Smutne i denerwujące zarazem ale taka jest prawda. Tłumaczyłem Ci już dlaczego dwukrotnie trudno Cię traktować poważnie jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć.
Ale 3 zł * 30 000, a teraz masz 10 zł*10 000 i pusty stadion.
A po ile były bilety na Odense 50 najtańszy? Wiesz, że dla laika Odense kojarzy się z Eskimosami?
Więc KK wyrobione w 2010 są nadal ważne?
|