|
Niemcy mają wytrenowane schematy w ofensywie do perfekcji. I tym nas ukłuli jak leszczów..druga sprawa że nasi zagrali najlepiej jak mogli..niestety to była różnica kilka klas w dojrzałości zespołu. Wstydu nie było, biliśmy się jak równi (na nasze możliwosci) i tyle..
|