|
Nie no, dziś trzeba uczciwie przyznać, że nie mieliśmy w ogóle środka pola... zdominowali nas straszliwie w tej strefie, i przez to pierwsza połowa wyglądała jak wyglądała, czyli Niemcy przechodzili napastnika i byli już praktycznie pod naszym polem karnym siejąc straszne zagrożenie...
|