Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8857
Stary 04.09.2015, 23:48
Nie no, dziś trzeba uczciwie przyznać, że nie mieliśmy w ogóle środka pola... zdominowali nas straszliwie w tej strefie, i przez to pierwsza połowa wyglądała jak wyglądała, czyli Niemcy przechodzili napastnika i byli już praktycznie pod naszym polem karnym siejąc straszne zagrożenie...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując