Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33025
Stary 04.09.2015, 23:21
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
A w dodatku pojawił się nowe "kwoty" uchodźców
https://twitter.com/BrunoBrussels/st...78450298589184

Jak to dobrze, że już za mniej więcej 2 miesiące rząd i prezydent wspólnie powiedzą "dość" i nie będą się godzić na politykę uniosocjalistów.
Tak! I ciekawe ile będzie lekcji religii bo moja córka w 5 klasie ma ich 2 tygodniowo...W moich czasach lekcje religii organizował proboszcz w Domu Parafialnym i w tamtych czasach Kośćiół uznawał za wystarczajace dla dzieciaków 1 godzine tygodniowo! Teraz sa 2 godziny! i to w publicznej szkole a nie jakiejś przyzakonnej!
Oczywiście godzin historii jest jedna, tylko jeden jezyk obcy ale za to w-fu godzin jest 4...będa sprawni i uduchowieni...
Ostatnio edytowane przez kuba.j.g. : 04.09.2015 o godz. 23:27.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...