Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8856
Stary 04.09.2015, 22:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mąka zagrał bardzo dobrze, ustawianiem szachował Niemców wymuszał słabe zagrania, miał nawet parę przechwytów.
Dobrze się czujesz? Chłopina błąkał się po boisku, unikał gry jak ognia, masa strat. Jakim cudem on w ogóle znajduje się w tej kadrze to ja nie wiem. Jego poziom to ekstraklasa nic więcej. Zresztą to samo można napisać o Jodłowcu, który zagrał na podobnym, tragicznym, poziomie. Niemcy wchodzili w nasze pole karne jak w masło.
Odpowiedz cytując