Drozd napisał(a):

|
Mąka zagrał bardzo dobrze, ustawianiem szachował Niemców wymuszał słabe zagrania, miał nawet parę przechwytów.
|
Dobrze się czujesz?

Chłopina błąkał się po boisku, unikał gry jak ognia, masa strat. Jakim cudem on w ogóle znajduje się w tej kadrze to ja nie wiem. Jego poziom to ekstraklasa nic więcej. Zresztą to samo można napisać o Jodłowcu, który zagrał na podobnym, tragicznym, poziomie. Niemcy wchodzili w nasze pole karne jak w masło.