wislak68 napisał(a):

1. To że nie zrozumiałeś tego co zostało napisane nie znaczy że "nie poparłem". Znaczy tylko tyle że masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu. Obawiam się że tego błędu edukacyjnego nie poprawisz już do końca dni swoich. Nie chciało się dźwigać teczki...
2. Więc w Twojej "korwinowskiej" logice ze zdania: "Daj znać jak powiesisz u siebie piątkę JKM z Palikotem" wynika że: "Czyli Cię nie razi, że wasz wiceprezes popiera program SLD"? No to gratuluję sofitsto z koziej d..py. Natomiast warto odnotować że jednak "razi" Cię, gdy Twój idol idzie ręka w rękę z Palikotem i skanduje lewackie hasła. Jak widać efekt tego "rażenia" ma zasięg na tyle ograniczony że nie wpływa to na uwielbienie dla wodza.
3. Bo czekam na odpowiedź na moje pytanie: "czy wspólne paradowanie przed najaraną bandą lewaków musi zakończyć się konkluzją: "tacy sami"?".
A swoją drogą to zabawne że fakt korzystania przy produkcji spotów wyborczych z zasobów agencji reklamowych oznacza dla Ciebie że PiS i PO "robią to samo". Rozumując w ten sam sposób trzeba dojść do wniosku że "to samo robią" PiS i np. amerykańscy republikanie (którzy przygotowują swoje spoty dokładnie w ten sam sposób, zresztą nie jest tajemnicą że ich spin doktorzy bardzo mocno pomagają przy kampanii PiS) czy PO i, powiedzmy, angielscy konserwatyści. Co więcej obawiam się że gdybyś wziął pod lupę spoty robione przez liczne partie w których udzielał się JKM, znalazłbyś całkiem sporo materiałów prosto z agencji.
Rozumiem że rozsądnych argumentów brak a centrala ciśnie, ale robienie z siebie głupka w ten sposób to naprawdę żenada.
4. Ot i rozumowanie: gdyby w ciągu kilku pierwszych tygodni (w trakcie których toczy się kampania wyborcza, zgłaszane jest referendum, organizowane są pierwsze wizyty zagraniczne itp, itd.) PAD zamiast tematów które wymieniłem, skoncentrował się na pornografii, to pluł byś się tutaj że nie zajmuje się tematami ważnymi dla Polski. Ale rozumiem że akurat zwolennika wolnego dostępu do pornografii nie powinno to martwić...
|
1. Wróć do szkoły i naucz się trybu przypuszczającego zdania, może wtedy zrozumiesz gdzie wciąż popełniasz szkolne błędy.
2. Wolny dostęp do narkotyków mnie nie razi. Ciebie nie razi socjalistyczny program postkomunistów uwielbiany przez waszego vice-prezesa

widzisz skalę? Ilu osób dotyczy problem narkotyków a ilu osób dotyczy "wyrównywanie rozpiętości dochodowej" które wasz vice-prezes proponuje powiesić nad łóżkiemi? Jedno to temat dla 1% obywateli, drugie dla 100% szach mat 2.0
3. Pozwól, że zacytuję
wislak68 napisał(a):

|
3. Jeśli fakt użycia w spotach zdjęć z agencji reklamowych ma być podstawą do retorycznego pytania: "czym wy się różnicie", to wspólne paradowanie przed najaraną bandą lewaków musi zakończyć się konkluzją: "tacy sami".
|
Tam nie ma pytania o którym piszesz- jest tylko Twój wniosek, zatem teraz czekam na odpowiedź na moje pytanie. Przykre, że nie pamiętasz co piszesz.
4. To jak PAD będzie utrudniał dostęp do pornografii gdy już minie kilka miesięcy?
