Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 04.09.2015, 16:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
-No jakby była jakaś zadyma to żeby można było łatwo zidentyfikować sprawców...
-Co?
-No tak w razie jakiejś zadymy jak będą szukali winnych to sprawdzą czy to czasem nie Ty rzucałeś kamieniami.
-A jak się ktoś pomyli w identyfikacji?

Jak będziesz chciał zapełnić stadion takimi, którzy naprawdę chcą pójść na mecz to znajdziesz ich tylu ilu w zeszły piątek. A na Legię czy derby to byłoby czterech chętnych na jedno miejsce, a nie k... prawie pełny.
Czyli powiadasz, że na mecz z Wisły z Legią lub na derby, było by chętnych 120 tyś kibiców? dobre, zapiszę to sobie.

Nie znam żadnego kibica Wisły, który nie chodzi na mecze tylko z tego powodu, że musi podać swoje personalia w związku z wyrobieniem biletu. No chyba, że obracasz się w środowisku ludzi, którzy lubią mieć z prawem na pieńku i mają słuszne obawy, że ktoś może ich zidentyfikować, gdy coś zrobią (a takich owszem nie brakuje). Tyle, że jakoś za takimi kibicami klub nie powinien specjalnie tęsknić.
Jakby było tak jak mówisz, to racji nie miało by istnieje facebooka, no bo jak to podawać publicznie swoje dane osobowe.

Sposobów na stopniowe podniesienie frekwencji jest wiele, do jednych z nich zalicza się zniesienie KK i mała obniżka cen (na drastyczną nas nie stać!), natomiast nie uważam, że miałoby to fundamentalne znaczenie. Poprawimy poziom sportowy, przy okazji zadbamy o wiele drobnych spraw marketingowo- organizacyjnych i będzie lepiej. Największym magnesem są sukcesy.
Odpowiedz cytując