wislak68 napisał(a):

1. "Popierałem" wystarczająco długo aby zauważyć, że mam do czynienia z nieszczęśnikiem któremu wydaje się że jest jezuitą.
2. Daj znać jak powiesisz u siebie piątkę JKM z Palikotem.
3. Jeśli chodzi Ci o to czy wspólne maszerowanie przez JKM z Palikotem i wykrzykiwanie lewackich haseł ma usprawiedliwiać przybicie przez JK piątki z Palikotem (bo przecież "JKM też to robił") to odpowiedź brzmi nie. To co robi "porno-prawica" szanującej się partii robić nie wypada.
|
1. Nie poparłeś. Szczekasz?
2. Czyli Cię nie razi, że wasz wiceprezes popiera program SLD

A to hipokryzja komuszku.
3. Nie odpowiadasz na pytanie, wypada PiS-owi robić to samo co PO?
4. Jak PAD będzie utrudniał dostęp do pornografii? Tak zapowiadasz ale nie słyszę żadnych konkretów
A w temacie uchodźców ciekawe odkrycia.
http://www.wykop.pl/ramka/2735455/wy...-polsce-na-fb/
Ja osobiście nie mam nic przeciwko imigrantom jeżeli tylko ich celem jest:
- praca zarobkowa
- integracja ze społeczeństwem
- nauka języka i dostosowanie się do panującej kultury
Takich możemy przyjmować moim zdaniem do woli, podobnie jak nas przyjmowano w USA, Brazylii, Australii czy w krajach Europy Zachodniej.