Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33022
Stary 04.09.2015, 16:46
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
1. "Popierałem" wystarczająco długo aby zauważyć, że mam do czynienia z nieszczęśnikiem któremu wydaje się że jest jezuitą.
2. Daj znać jak powiesisz u siebie piątkę JKM z Palikotem.
3. Jeśli chodzi Ci o to czy wspólne maszerowanie przez JKM z Palikotem i wykrzykiwanie lewackich haseł ma usprawiedliwiać przybicie przez JK piątki z Palikotem (bo przecież "JKM też to robił") to odpowiedź brzmi nie. To co robi "porno-prawica" szanującej się partii robić nie wypada.
1. Nie poparłeś. Szczekasz?
2. Czyli Cię nie razi, że wasz wiceprezes popiera program SLD A to hipokryzja komuszku.
3. Nie odpowiadasz na pytanie, wypada PiS-owi robić to samo co PO?
4. Jak PAD będzie utrudniał dostęp do pornografii? Tak zapowiadasz ale nie słyszę żadnych konkretów


A w temacie uchodźców ciekawe odkrycia.
http://www.wykop.pl/ramka/2735455/wy...-polsce-na-fb/


Ja osobiście nie mam nic przeciwko imigrantom jeżeli tylko ich celem jest:
- praca zarobkowa
- integracja ze społeczeństwem
- nauka języka i dostosowanie się do panującej kultury

Takich możemy przyjmować moim zdaniem do woli, podobnie jak nas przyjmowano w USA, Brazylii, Australii czy w krajach Europy Zachodniej.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 04.09.2015 o godz. 17:41.