Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33019
Stary 04.09.2015, 15:02
No i POwskie pajace kolejny raz wyrzuciły do kosza głos sześciu milionów Polaków. Liczę na to, że PiS do samych wyborów nie da ludziom o tym demaskującym POwców fakcie zapomnieć. Jest materiał na kolejny spot, który bez wątpienia oburzy .

Nasza październikowa decyzja to również wybór w kwestii islamistów. Kopacz i reszta POwców zrobi wszystko co wymyśli sobie Merkel i będzie miała w d.... interes Polaków, dokładnie tak jak w sprawie referendum. Przykład Gdańska jest dowodem. To są karierowicze za klepnięcie po plecach gotowi zgotować Polsce armagedon. Dlatego potrzebne jest pospolite ruszenie które pogoni tych oszustów oby sytuacja na Węgrzech była katalizatorem i obudziła uśpiony naród polski.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.09.2015 o godz. 15:23.
Hej Nasz TS !!