Dzisiaj nastąpi prawdziwa weryfikacja kadry Nawałki. W przypadku porażki Niemcy wyjdą na prowadzenie w grupie, a Szkoci(którzy dzisiaj ograją Gruzinów i tutaj nie mam wątpliwości) zrównają się z nami w punktach. Trzeba przypomnieć, że jak na razie, to raz wypadliśmy fenomenalnie(choć też sporo farta) w meczu z naszymi sąsiadami, ale z rywalami do awansu graliśmy fatalnie(z Irlandią 1 celny strzał?), a to 2 ostatnie mecze zadecydują, co i jak.
A co do dzisiejszego wyniku, to 3 : 0 lub 3 : 1. Niemcy są w zdecydowanie lepszej formie, a jak widzę te nazwiska: Mueller, Gotze, Kroos, Oezil, Schweinsteiger, Bellarabi, Gundogan, to naprawdę... Oklep gwarantowany

.