Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33014
Stary 04.09.2015, 12:25
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Zdradzę Ci jeszcze więcej chociaż jest pewna obawa ale co mi tam.Fajnie piszesz to mogę się poświęcić.Wislak68 od dawna kreował się na "guru aparatczyków", sprzeciwiałem się temu ale niestety nic nie wskórałem ."Góra " go zatwierdziła i nie było nic do gadania ( wiesz jaki jest Prezes , o Antonim nie wspomnę). Miałem inne pomysły na "guru" ale zostały storpedowane, chciałem żeby "guru" został Drozd ale za długo miał bana ,Gwiazdzisty obija się i ma non stop nagany z wpisem do akt (wiesz co to znaczy w zbliżającej się 4RP, na sama myśl przechodzą mnie ciary) , o Smudze nie wspomnę bo podobno za obijanie się jest na zsyłce , gdzie to dokładnie nie wiem.Kończąc miałeś racje z tym wislak68 co było proste dla średnio rozgarniętego ucznia gimbazy
A Ty od razu wyjeżdżasz z całą kuchnią.... Uważaj bo Incognito zostanie wśród swoich spalony i tyle będzie z jego ambicji zajęcia miejsca po palikocie. Nie żal by Ci było? Chłopak tak bardzo się stara...