Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33013
Stary 04.09.2015, 12:25
Po takich "obrazkach" pozbywam się złudzeń, że ci "uchodźcy" zmykają przed wojną. Młode, leniwe, pełne żądań brudasy! Ten, który wyrzucił całą zgrzewkę wody nie zasługuje, by ktokolwiek pomógł mu w przyszłości. A jeśli gardzą jedzeniem, za które jakiś Węgier przecież zapłacił, to... sp*** z powrotem do buszu!
Wprawdzie to filmik z Tusk Vision Network, ale niestety, obraz jest oburzający:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...de,574312.html

Może trzeba się przyzwyczajać, że i u nas trzeba będzie biedniej żyć, aby hordy "uchodźców" miały na nowe Iphony, buty Nike i 3 tys. na łapkę plus darmowe mieszkania. PO Gdańsk już daje przykład :-(
PS. Gdzieś w sieci znalazłem notkę, że do Niemiec pomyka cała armia ludków z Serbii, Albanii, ale też WKS, Ghany, itp. Oświećcie mnie, czy tam trwa jakaś wojna, czy coś mnie ominęło? Albo też frau Merkel całkowicie zwariowała przyjmując kogo się da do swego kraju? Jeśli tak, to pewien austriacki malarz, który tak pieczołowicie dbał o czystość niemieckiej rasy, pewnie się teraz w grobie przewraca :-]

Jeszcze kilka "kwiatków". Ubrania włoskie na śmietniku, bo "niemodne":
http://ndie.pl/wlochy-uchodzcy-wyrzu...-nie-sa-modne/
Sok w śmietniku, bo niesmaczny:
http://natemat.pl/153551,imigranci-w...-15-proc-cukru
Węgierskie kanapki w koszu na śmieci:
http://namzalezy.pl/imigranci-wyrzuc...ca-do-niemiec/
Aż chce się wyć ze złości. Ile razy ja i moi najbliżsi kupowaliśmy ubrania z "second hand" i cieszyliśmy się zwykłą kanapką. A tu? Niestety, ale w obronie własnych obywateli pora na radykalne decyzje. Nie podoba się, to wynocha do siebie i żryjcie piach! Tylko kto oprócz Orbana jest jeszcze w stanie bronić dzisiaj własnego kraju
Powód: smutny dodatek
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 04.09.2015 o godz. 12:39.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)