Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
konradnh81
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
8845
04.09.2015, 12:10
remis 2-2 i Szkoci na remis i będzie dobrze.
konradnh81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konradnh81
Znajdź inne posty napisane przez konradnh81