IncognitoTSW napisał(a):

Kerim, a tak na poważnie to możesz zacytować gdzie napisałem, że wislak68 "jest" wodzem aparatczyków etc.
Napisałem, że na takiego się kreuje, co samo w sobie dla średnio rozgarniętego ucznia podstawówki jest z automatu sugestią, że nim nie jest.
|
Widzisz kerim i chłopinie znowu wydaje się że jest sofistą

.
Dokładnie tak samo jak z tym Putinem: najpierw zastanawia się: "Skąd wiesz że Puitin nie byłby dobrym prezydentem Polski?" a potem przez następnych pięć stron marudzi aby zacytować mu gdzie tak napisał.