Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33000
Stary 04.09.2015, 11:19
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Skoro masz wątpliwości i się tłumaczysz to kto wie jak jest naprawdę
Dobra, rozgryzłeś mnie , wislak68 codziennie wcześnie rano wysyła materiały na dany dzień a my nieboraki musimy ( tu użyje niecenzuralnego słowa ponieważ jestem bardzo zmęczony) za...ać od rana do wieczora bez jednego dnia wolnego. Czy to niedziela czy Święta służba nie drużba, zdradzę Ci że robimy to za friko bo nas oszukują i nie płaca , tylko obiecują .Mało tego codziennie jeszcze o....... najpierw od wislaka68 potem jeszcze od kilu innych których nicków nie znam. To żle, to niedobrze, nic im się nie podoba a my biedaczki staramy się jak możemy.Musiałem Ci to napisać bo przecież już wiesz jak jest.Byle do wyborów , do 25.10.15