Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32998
Stary 04.09.2015, 11:16
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post

W ogóle to dziwne rzeczy piszesz , ostatnio że wislak68 to guru i wódz aparatczyków , jak do tego doszedłeś ?
Analizując dzieła zebrane JKM . Odpuść chłopu. Nie widzisz że już ledwo dycha.