IncognitoTSW "Pewnie to, że to wrzuciłem zinterpretujesz jako dowód poparcia."
Raczej tak nie pomyślałem ale jak masz wątpliwości i się tłumaczysz to kto wie jak to interpretujesz
W ogóle to dziwne rzeczy piszesz , ostatnio że wislak68 to guru i wódz aparatczyków , jak do tego doszedłeś ?