Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32995
Stary 04.09.2015, 11:01
IncognitoTSW "Pewnie to, że to wrzuciłem zinterpretujesz jako dowód poparcia."

Raczej tak nie pomyślałem ale jak masz wątpliwości i się tłumaczysz to kto wie jak to interpretujesz

W ogóle to dziwne rzeczy piszesz , ostatnio że wislak68 to guru i wódz aparatczyków , jak do tego doszedłeś ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 04.09.2015 o godz. 11:07.