wislak68 napisał(a):

|
Obejdzie się. Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś nieszczęśniku, to już stałeś się na tym forum pośmiewiskiem w stylu sołtysa. I z jemu podobnymi będziesz mógł sobie jeszcze "podyskutować". Dla każdego kto ma choć trochę oleju w głowie jesteś już tylko śmiesznym manipulatorem, który własną głupotę przykrywa arogancją i bezczelnością. Jedyne na co na tym forum zasługujesz to kpiny. I właśnie w ten sposób będziesz przeze mnie traktowany.
|
W takim razie dalej czekam aż odszczekasz pieseczku.
Widzę, że na forum obracasz się jedynie w wąskim gronie towarzystwa wzajemnej adoracji i nie zauważasz, że to was reszta forum uważa za oszołomów, zresztą całkiem słusznie. Ostatnimi postami pokazałeś jak łatwo wytrącić Cię z równowagi, kompletnie zgubiłeś swoją zimną głowę i plujesz jadem jak Twoje wzorce. Nie potrafisz odpowiedzieć na żadne proste pytanie, kreujesz się na guru, wodza aparatczyków a tak naprawdę wszyscy się z Ciebie śmieją i wiele osób pyta mnie po co w ogóle dyskutuję z takim twardogłowym pajacem, o którym wszyscy wiedzą, że jest opłacanym trollem i dyskusja z nim nie ma żadnego sensu. A ja konsekwentnie odpowiadam, że bawi mnie do łez jak stary policjant bulwersuje się niczym nastolatek.
kerim1906 napisał(a):

nie zauważyłem chociaż bardzo widoczne , może dlatego że piszą że jesteś aparatczyk platfusowy i mi umknęło
|
Pewnie to, że to wrzuciłem zinterpretujesz jako dowód poparcia.
wislak68 napisał(a):

|
Jak widać grillowanie spowodowało u korwinisty nie tylko jąkanie ale i gwałtowny skok tendencji cenzorskich (ot "wolnościowiec"). Wykombinował że będzie ustalał jakie linki mogą być do tematu wrzucane a jakie nie. W takim razie prosimy o listę linków dozwolonych panie kontrolerze.
|
Odgrzeb sobie policjancie archiwa tego tematu to się dowiesz, że kiedyś była podobna sytuacja gdy wrzuciłem coś po kerimie i to on mi zwrócił uwagę, że powielam posty. Kerim pewnie pamięta, natomiast wtedy obiektywny aparatczyku nie zareagowałeś. Szach mat.