IncognitoTSW napisał(a):

|
Z przyjemnością Ci odpowiem, jeżeli odniesiesz się do pytań, które usilnie próbujesz przemilczeć. Niestety wszyscy widzą jak się zaplątałeś i próbujesz żałośnie odbić się od dna.
|
Obejdzie się. Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś nieszczęśniku, to już stałeś się na tym forum pośmiewiskiem w stylu sołtysa. I z jemu podobnymi będziesz mógł sobie jeszcze "podyskutować". Dla każdego kto ma choć trochę oleju w głowie jesteś już tylko śmiesznym manipulatorem, który własną głupotę przykrywa arogancją i bezczelnością. Jedyne na co na tym forum zasługujesz to kpiny. I właśnie w ten sposób będziesz przeze mnie traktowany.