wislak68 napisał(a):

Jak ten widoczny sceptycyzm pogodzić z "wolnością" (w tym wypadku z wolnością osiedlania się)? Wygląda na to że wódz nie ma problemu z tym aby napłynęły do nas tabuny emigrantów z południa. Jego zastrzeżenia sprowadzają się tylko do tego że niepotrzebnie miesza się w to "państwo":
"Zdaniem p. Korwin-Mikkego, trzeba zlikwidować w ogóle wszelkie zasiłki, a jeżeli mimo to będą chcieli przyjechać i pracować w Polsce, tak jak Lenin pracował w Anglii, to oczywiście niech przyjeżdżają."
http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz..._afryki/110868
|
Z przyjemnością Ci odpowiem, jeżeli odniesiesz się do pytań, które usilnie próbujesz przemilczeć. Niestety wszyscy widzą jak się zaplątałeś i próbujesz żałośnie odbić się od dna.