Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32989
Stary 04.09.2015, 10:22
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Jak ten widoczny sceptycyzm pogodzić z "wolnością" (w tym wypadku z wolnością osiedlania się)? Wygląda na to że wódz nie ma problemu z tym aby napłynęły do nas tabuny emigrantów z południa. Jego zastrzeżenia sprowadzają się tylko do tego że niepotrzebnie miesza się w to "państwo":
"Zdaniem p. Korwin-Mikkego, trzeba zlikwidować w ogóle wszelkie zasiłki, a jeżeli mimo to będą chcieli przyjechać i pracować w Polsce, tak jak Lenin pracował w Anglii, to oczywiście niech przyjeżdżają."
http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz..._afryki/110868
Z przyjemnością Ci odpowiem, jeżeli odniesiesz się do pytań, które usilnie próbujesz przemilczeć. Niestety wszyscy widzą jak się zaplątałeś i próbujesz żałośnie odbić się od dna.