Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32985
Stary 04.09.2015, 10:14
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No się nam korwinista zaciął. Widać obwody nie wytrzymały temperatury grilla. Zaczął się biedak jąkać (a przecież jak sam zauważył już wcześniej: "Jąkanie się bywa oznaką niewytrzymywania ciśnienia i stresu") i pewnie będzie to tak trwało aż dostanie z centrali wytyczne na temat tego jak ma się odnieść do kompromitujących występów swojego idola:
1. A to reklamowania Putina jako "dobrego prezydenta Polski"'
2. A to do wspólnego z Palikotem, Kaliszem i naćpaną bandą lewaków marszu, w trakcie którego wykrzykuje anarchistyczne hasła,
3. A to do proponowania sprzedaży "złotych strzałów" w osiedlowych spożywczakach (po okazaniu dowodu).
"Prawica" spod znaku Jurka Owsiaka ....
Czyli odszczekujesz piesku?
Jak w sprawie ZUS-u oczekiwałeś tylko konkretów, tak teraz bredzisz i manipulujesz jak przystało na czytelnika wyborczej.