FraMat napisał(a):

Islandia mogła u siebie wygrać 2:0 z faworyzowaną Holandią, a w rewanżu na wyjeździe pokonać tę samą Holandię 0:1.
Byłbym za tym, żeby ten rezultat się powtórzył. Niestety, to Niemcy są faworytem.
|
Holandia była faworytem tylko na papierze (kurs na Islandie 12 zł lol).
Żaden bukmacher nie oglądał jak gra Islandiia. Grają rewelacyjną piłkę i wynik z Holandią nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie na darmo prowadzą w grupie i mają praktycznie zaklepany awans na euro. A dodajmy że w grupie mają Turcje, Czechy i w/w Holandie. Grupa Śmierci z której wychodzi na papierze najsłabsza drużyna. Papier na szczęście nie gra
rubens napisał(a):

A czemu nie 8:0? idz do buka mając takie pewniaki.
Nie zdziwi mnie ani zwycięstwo naszych, ani ich porażka. Obstawiam zwycięstwo.