|
Czego to się człowiek nie dowiaduje z takich filmików. Można odnieść wrażenie, że Platforma własnymi rękami obaliła komunę.
"Że nie ma kolejek", "Że nie ma godziny policyjnej", "Że nie pałek na koncertach", "Że paszport jest prawem", "Że cenzura".
Chyba w innym 2007 roku żyłem.
PS. Ten w okularach to chłopak czy dziewczyna? Czy jeszcze nie wie bo gender?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|