szprotson napisał(a):

no i teraz przypomnijmy sobie jak płakaliśmy gdy Wisła chciała jakiegoś krajana a klub krzyczał zaporową cene
|
L dała 800 za Masło, 700 za Pazdana i tj. odnośnik jakiej kasy należy oczekiwać. W tej sytuacji trudno byłoby uznać 250 za sukces negocjacyjny.