|
Kalu to przede wszystkim nie ta półka jeśli chodzi o zarobki. Nie stać nas na graczy jego pokroju z pensją pewnie minimum koło 100k/miesiąc. Nie ma tematu i tyle.
Co do Sadloka to teraz akurat potrzebujemy go jak tlenu,bo Burliga potyka się o własne nogi na LO. Jak pokaże się z dobrej strony i Legła zmądrzeje z pieniędzmi to w zimie spokojnie go sprzedać. Zostanie na zmiennika i bieżące długi.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.09.2015 o godz. 15:06.
|