Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71749
Stary 03.09.2015, 12:39
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Myślę że to życzenie nie paru, nie dziesiątek, ale co najmniej setek forumowiiczów, jeśli nie tysięcy?
Mogę się też założyć że Kalu Uche zwiększyłby w jakimś stopniu frekwencję na trybunach.
Nawet jakby z 500 osób więcej przyszło tylko ze względu na niego, to znacznie uśredniając: 25zł za bilet i powiedzmy dwa mecze u siebie w miesiącu to daje 1000x25=25tyś zł miesięcznie... A to już nie mała kwota która mogła by iść np na jego pensję?
A wyobraźmy sobie sytuację, że będzie się kopał w czoło za nieziemską kasę. Być może z największą pensją w drużynie?

leniwego i zmanierowanego kibica ciężko przyciągnąć na stadion

jak na następny mecz z Legią przyjdzie 30* tyś to z chciałbym aby klub rozesłał ankiete po stadionie "dlaczego tylko raz w sezonie przychodzisz na stadion Wisły?"

* o ile będzie 30 tyś, bo będzie grudzień, temperatura 5 st co już jest niezlą wymówką
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.09.2015 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując