swiety37 napisał(a):

Myślę że to życzenie nie paru, nie dziesiątek, ale co najmniej setek forumowiiczów, jeśli nie tysięcy? 
Mogę się też założyć że Kalu Uche zwiększyłby w jakimś stopniu frekwencję na trybunach.
Nawet jakby z 500 osób więcej przyszło tylko ze względu na niego, to znacznie uśredniając: 25zł za bilet i powiedzmy dwa mecze u siebie w miesiącu to daje 1000x25=25tyś zł miesięcznie... A to już nie mała kwota która mogła by iść np na jego pensję?
|
A wyobraźmy sobie sytuację, że będzie się kopał w czoło za nieziemską kasę. Być może z największą pensją w drużynie?
leniwego i zmanierowanego kibica ciężko przyciągnąć na stadion
jak na następny mecz z Legią przyjdzie 30* tyś to z chciałbym aby klub rozesłał ankiete po stadionie "dlaczego tylko raz w sezonie przychodzisz na stadion Wisły?"
* o ile będzie 30 tyś, bo będzie grudzień, temperatura 5 st co już jest niezlą wymówką