Myślę że to życzenie nie paru, nie dziesiątek, ale co najmniej setek forumowiiczów, jeśli nie tysięcy?

Mogę się też założyć że Kalu Uche zwiększyłby w jakimś stopniu frekwencję na trybunach.
Nawet jakby z 500 osób więcej przyszło tylko ze względu na niego, to znacznie uśredniając: 25zł za bilet i powiedzmy dwa mecze u siebie w miesiącu to daje 1000x25=25tyś zł miesięcznie... A to już nie mała kwota która mogła by iść np na jego pensję?