radek2323 napisał(a):

Zawodnik bez klubu może podpisać kontrakt w każdym momencie Uche to by było coś
|
Owszem, warto jednak wspomnieć, że zawodnik bez klubu może podpisać kontrakt z nowym klubem, tylko jeśli rozwiązał z poprzednim pracodawcą kontrakt wcześniej, niż przed zamknięciem okna transferowego. Oczywiście Uche się kwalifikuje, ale to póki co nawet nie jest plotka medialna. To tylko i wyłącznie życzenia portalu wislaportal i paru forumowiczów.