arti napisał(a):

Chodzi tu oczywiście o kwotę - 1 mln zł. - nędzne pieniądze za Sadloka tym bardziej, że L lubi przepłacić.
Za 1 mln zł. to Uryga, Buchalik albo Cywka po tym co dotąd pokazują.
|
no i teraz przypomnijmy sobie jak płakaliśmy gdy Wisła chciała jakiegoś krajana a klub krzyczał zaporową cene
