Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71745
Stary 03.09.2015, 09:50
arti napisał(a):Wyświetl post
Chodzi tu oczywiście o kwotę - 1 mln zł. - nędzne pieniądze za Sadloka tym bardziej, że L lubi przepłacić.
Za 1 mln zł. to Uryga, Buchalik albo Cywka po tym co dotąd pokazują.
no i teraz przypomnijmy sobie jak płakaliśmy gdy Wisła chciała jakiegoś krajana a klub krzyczał zaporową cene
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując