Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32958
Stary 03.09.2015, 08:57
Wy wszyscy jestescie ostro po.......eni. Klocicie sie o jakas .......e zaserwowana przez te zjebane media i jeszcze oczy byscie sobie wydlubali. Po tych pisowskich, forumowych cymbalach to wiadomo, ze sie mozna bylo spodziewac bo to ostro po....ieni ludzie ale po reszcie...?