|
Wy wszyscy jestescie ostro po.......eni. Klocicie sie o jakas .......e zaserwowana przez te zjebane media i jeszcze oczy byscie sobie wydlubali. Po tych pisowskich, forumowych cymbalach to wiadomo, ze sie mozna bylo spodziewac bo to ostro po....ieni ludzie ale po reszcie...?
|