IncognitoTSW napisał(a):

To na zadanie domowe znajdź mi tu post, w którym piszę dobrze o Kopacz
|
Skończ się kompromitować, nie widzisz że bardzo źle trafiłeś? Taki pic możesz wciskać innym bolszewikom.
Kopacz to uosobienie powiedzenia "Człowiek może wyjść ze wsi, ale wieś z człowieka - nie". To nie pierwszy raz kiedy łamie ład konstytucyjny - poprzednią wpadką, na którą zwrócili uwagę komentatorzy było poinformowanie o dymisji Radzia Sikorskiego. Otóż i prezydent, i marszałek sejmu są wyżej w hierarchii od premiera, ale ta władza za nic ma i prawo, i dobre obyczaje, o protokole dyplomatycznym nie wspomnę.
Jest to kolejny z rzędu afront wobec prezydenta po pajacowaniu Hanny Gronkiewicz-Waltz w nadziei na wyprowadzenie go z równowagi. Wpisując się w tą narrację sprawisz, że większość normalnych ludzi zacznie Cię olewać.