Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32955
Stary 02.09.2015, 22:02
sergio napisał(a):Wyświetl post
Incognito niezły z Ciebie aparatczyk. Jakby Ci Kopacz nasrala na głowę pewnie byś powiedział że deszcz pada.
To na zadanie domowe znajdź mi tu post, w którym piszę dobrze o Kopacz