Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
71738
02.09.2015, 21:47
Wydaje mi się ze Kalu Uche grał u nas na prawym skrzydle a w transfer Markt jest napastnikiem.
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28