Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32953
Stary 02.09.2015, 21:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dupie mam Twoje sekundy...

To że sobie coś ubzdurałeś to nie moja wina. Mnie chodzi o to i nic innego...
Drozd napisał(a):Wyświetl post

2. Premierzyca stała dupą do prezydenta i w sekundzie 16 i 17 i we wcześniejszych sekundach i późniejszych również.
Mam z Ciebie niezły ubaw.



Przyznasz się, że kłamałeś kłamczuszku? Co prawda każdy kto spojrzy kilka postów wyżej widzi, że bredzisz i kłamiesz w najprostszych sprawach ale poczekam aż się do tego przyznasz bo wtedy możemy ewentualnie dalej rozmawiać.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 02.09.2015 o godz. 21:56.