Drozd napisał(a):

W dupie mam Twoje sekundy...
To że sobie coś ubzdurałeś to nie moja wina. Mnie chodzi o to i nic innego...
|
Drozd napisał(a):

2. Premierzyca stała dupą do prezydenta i w sekundzie 16 i 17 i we wcześniejszych sekundach i późniejszych również.
|
Mam z Ciebie niezły ubaw.
Przyznasz się, że kłamałeś kłamczuszku? Co prawda każdy kto spojrzy kilka postów wyżej widzi, że bredzisz i kłamiesz w najprostszych sprawach ale poczekam aż się do tego przyznasz bo wtedy możemy ewentualnie dalej rozmawiać.