IncognitoTSW napisał(a):

|
Człowieku, nie pieprz o Niesiołowskim bo właśnie stałeś się gorszy od niego. Żyjesz w innym świecie. Jesteś kłamcą i nie potrafisz się do tego przyznać.
|
Usłyszeć od kłamcy i manipulanta, że jest się kłamcą to duży komplement. Dzięki...
Nie zmienia to jednak faktu, że dalej jesteś w butach POwkiego klakiera i propagandzisty Twoje opinie na jakikolwiek temat muszą być oceniane przez ten pryzmat, gratulacje...