Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32950
Stary 02.09.2015, 21:33
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, nie pieprz o Niesiołowskim bo właśnie stałeś się gorszy od niego. Żyjesz w innym świecie. Jesteś kłamcą i nie potrafisz się do tego przyznać.
Usłyszeć od kłamcy i manipulanta, że jest się kłamcą to duży komplement. Dzięki...

Nie zmienia to jednak faktu, że dalej jesteś w butach POwkiego klakiera i propagandzisty Twoje opinie na jakikolwiek temat muszą być oceniane przez ten pryzmat, gratulacje...
Hej Nasz TS !!