Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32948
Stary 02.09.2015, 21:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Rozumiesz POwski klakierze, że sam fakt, że Kopacz zamiast podejść do prezydenta zaczęła obściskiwać swoich przydupasów ucina wszelką dyskusję. Kto zachował się jak należy, a kto jak niewychowany burak. Co sprawia, że Twój idiotyczny wpis stawia Cię w jednym rzędzie z Niesiołowskim. A nawet gorzej bo on ma z takiego durnego pieprzenia jakieś profity, a Ty jesteś jedynie pożytecznym...

Ale każdy do woli może robić z siebie kretyna, powodzenia zatem.
Człowieku, nie pieprz o Niesiołowskim bo właśnie stałeś się gorszy od niego. Żyjesz w innym świecie. Jesteś kłamcą i nie potrafisz się do tego przyznać.