Drozd napisał(a):

Rozumiesz POwski klakierze, że sam fakt, że Kopacz zamiast podejść do prezydenta zaczęła obściskiwać swoich przydupasów ucina wszelką dyskusję. Kto zachował się jak należy, a kto jak niewychowany burak. Co sprawia, że Twój idiotyczny wpis stawia Cię w jednym rzędzie z Niesiołowskim. A nawet gorzej bo on ma z takiego durnego pieprzenia jakieś profity, a Ty jesteś jedynie pożytecznym...
Ale każdy do woli może robić z siebie kretyna, powodzenia zatem.
|
Człowieku, nie pieprz o Niesiołowskim bo właśnie stałeś się gorszy od niego. Żyjesz w innym świecie. Jesteś kłamcą i nie potrafisz się do tego przyznać.