Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32947
Stary 02.09.2015, 21:15
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
1. Zauważyłeś zatem, że ta pogaduszka trwała jakieś 2-3 sekundy i zapewne PAD w tym czasie nawet nie mrugnął okiem.
2. I serio tutaj widzisz jak ona stoi dupą do prezydenta? Naprawdę? To pokazuje tylko, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie jest możliwa bo po prostu żyjesz w innej rzeczywistości.
Rozumiesz POwski klakierze, że sam fakt, że Kopacz zamiast podejść do prezydenta zaczęła obściskiwać swoich przydupasów ucina wszelką dyskusję. Kto zachował się jak należy, a kto jak niewychowany burak. Co sprawia, że Twój idiotyczny wpis stawia Cię w jednym rzędzie z Niesiołowskim. A nawet gorzej bo on ma z takiego durnego pieprzenia jakieś profity, a Ty jesteś jedynie pożytecznym...

Ale każdy do woli może robić z siebie kretyna, powodzenia zatem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.09.2015 o godz. 21:21.
Hej Nasz TS !!