Drozd napisał(a):

To są te zasadnicze pytania które sobie ubzdurałeś?
To Ci odpowiem
1. A ch.... to kogo obchodzi czy trwało to 10s czy pół godziny. Zadawanie takiego pytania i jeszcze od odpowiedzi na nie uzależnianie dalszej dyskusji świadczy, że jesteś deczko powolny, albo świadomie manipulujesz.
2. Premierzyca stała dupą do prezydenta i w sekundzie 16 i 17 i we wcześniejszych sekundach i późniejszych również.
Możesz sobie wymyślać kolejne kretyńskie pytania, ale nie zmieni to faktu,, że wlazłeś w buty POwskich mediów i od kilku postów nie masz zamiaru z nich wyskoczyć jak na klasycznego fana korwina przystało. Anty systemowiec liżący dupę władzy.
Powyżej masz całość, poczytaj przemyśl i przestań zrównywać bezczelne chamstwo z wzorcem kultury bo ośmieszanie się to komplement dla takiego zachowania.
Pojmujesz idiotyzm swojego wpisu, czy masz jeszcze jakieś pytania ...
|
1. Zauważyłeś zatem, że ta pogaduszka trwała jakieś 2-3 sekundy i zapewne PAD w tym czasie nawet nie mrugnął okiem.
2. I serio tutaj widzisz jak ona stoi dupą do prezydenta? Naprawdę? To pokazuje tylko, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie jest możliwa bo po prostu żyjesz w innej rzeczywistości.
Polecam Ci zajrzeć tutaj :
http://lmgtfy.com/?q=okulista+krak%C3%B3w